Posted by admin on Czerwiec - 26 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, masz problem z odczuwaniem przyjemności w pożyciu erotycznym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt miejsc intymnych – ginekologia plastyczna proponuje dla wiele opcji, jakie w szybki sposób usuną Twoje problemy i znacząco polepszą jakość życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji ustalane będą w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty leczenia potrafią przewyższyć założenia, bowiem zapewnia on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce bezbolesna i niezwykle szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – przywraca normalne funkcjonowanie naszego narządu.

Rezultatem może być polepszenie jakości funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, a także pewności siebie.

Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć wszystkie problemy, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Odwiedź:

Wroclaw ginekolog

Pozostałe artykuły tematyczne:

Comments are closed.