Posted by admin on Czerwiec - 7 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – poczynając od niewielkich gabinetów, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, może zaopatrzyć się w potrzebne materiały i aparaturę, które wykorzystywane są w codziennej pracy z  osobami potrzebującymi pomocy medycznej.

Odbiorcą produktów oferowanych przez hurtownie medyczne są zarówno specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, a także położne, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspomaga w pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można kupić w sklepie medycznym? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z wielu medycznych dziedzin, jakie obejmują nie tylko produkty medycyny ogólnej, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje również diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą ilość różnorodnych odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z marek, których produkty można znaleźć w ofercie to np. Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują także gabinety fizjoterapii oferując stoły rehabilitacyjne, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment kinezyterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również bobixy.

Z kolei materiały i asortyment dentystyczny, który oferuje sklep, obejmuje aż 8 000 towarów skierowanych do dentystów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych firm, wśród nich są między innymi: Melag, Nordiska, Voco. W ofercie znajduję się też produkty polskie, twórcy takich marek np. Zhermapol lub Chema.
Oferowane towary jak materiały jednorazowego użytku takie jak kompozyty oraz cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty oraz wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony tutaj niewielki zarys asortymentu centrum materiałów medycznych to jedynie niewielka część tego, co znajduje się zarówno w punktach sprzedaży, ale również u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Polecamy
 Hurtownia medyczna

Pozostałe artykuły tematyczne:

Comments are closed.